Po lewej stronie znajduje się kilkoro dzieci 7-9 letnich siedzących na podłodze. Grupa zajmuje się programowaniem robota. Dwie dziewczynki korzystają z laptopów. Baner po prawej stronie zawiera tekst: 'Nadajemy nową wartość uczeniu się i nauczaniu'

Filtruj listę szkoleń

Grupa szkoleń:

Poziom edukacyjny:

Forma szkolenia:

Dzień tygodnia:

Ścieżka:

Projekt:

Delegatura:

Zaloguj się

Lista szkoleń

szkolenie

Modelowanie 3D od podstaw

WG3D-8 Modelowanie 3D od podstaw P 1-3 4-6 7-8 PP

10 godz. online

WG3D-8 Modelowanie 3D od podstaw WG3D-8

Podczas  szkolenia poznamy jak tworzyć proste i trochę bardziej skomplikowane modele w 3D. Nauczymy się przekształcać i łączyć bryły. Poznamy podstawowe pojęcia związane z modelowaniem przestrzennym. Nie zabraknie też informacji jak zaimportować i wyeksportować model. Opowiemy też o druku 3D.

szkolenie

Przygotowywanie aplikacji mobilnych w AppInventorze

PAPI-6 Przygotowywanie aplikacji mobilnych w AppInventorze P 1-3 4-6 7-8 PP

10 godz. online

PAPI-6 Przygotowywanie aplikacji mobilnych w AppInventorze PAPI-6

Podczas szkolenia poznamy środowisko służące do projektowania aplikacji przeznaczonych do użytku na urządzeniach mobilnych. Zajmiemy się tworzeniem interfejsu własnych aplikacji, dodawaniem komponentów odpowiedzialnych za poszczególne funkcje oraz ich programowaniem. Nauczymy się również sposobu instalacji stworzonych aplikacji na smartfonach i tabletach.

szkolenie

Kluczowe umiejętności w chemii z TIK

SUCH-4 Kluczowe umiejętności w chemii z TIK P 1-3 4-6 7-8 PP

5 godz. online

SUCH-4 Kluczowe umiejętności w chemii z TIK SUCH-4

Na szkoleniu poznamy aplikacje oraz platformy edukacyjne pomocne podczas kształcenia kluczowych umiejętności przedmiotowych z chemii takich jak: projektowanie doświadczeń, zapisywanie równań reakcji chemicznych, obliczenia oraz korzystanie z informacji. Będzie też okazja do podzielenia się doświadczeniem na temat wykorzystania zasobów edukacyjnych na lekcjach.

webinarium

Nauczyciel, Wix i własna strona internetowa

PWIX-4 Nauczyciel, Wix i własna strona internetowa P 1-3 4-6 7-8 PP

2 godz. online

PWIX-4 Nauczyciel, Wix i własna strona internetowa PWIX-4

Na szkoleniu pokażemy jak usprawnić oraz uatrakcyjnić swoją pracę nauczyciela i stworzyć własną stronę internetową. Nauczymy się projektować i tworzyć strony www przy pomocy platformy Wix. Poznamy najlepsze praktyki projektowania stron i zobaczymy, jak w krótkim czasie stworzyć swoją własną witrynę, która zachęci uczniów do tworzenia własnych stron wspólnie z nauczycielem. 

szkolenie

Obsługa drukarki 3D - online

WD3Da-6 Obsługa drukarki 3D - online P 1-3 4-6 7-8 PP

2 godz. online

WD3Da-6 Obsługa drukarki 3D - online WD3Da-6

Podczas spotkania zapoznamy się z obsługą drukarki 3D: nauczymy się ją kalibrować, wymieniać filament oraz uruchamiać proces wydruku. Zdobyta wiedza i umiejętności bezapelacyjnie przydadzą się podczas prowadzenia w szkołach zajęć związanych z programem Laboratoria Przyszłości.

webinarium

Cyfrowe inspiracje o powstaniu warszawskim

P 1-3 4-6 7-8 PP

2 godz. online

HPWO-1 Cyfrowe inspiracje o powstaniu warszawskim HPWO-1

Podczas webinarium przedstawimy różne sposoby udostępniania informacji o powstaniu: obrazy i opisy zdarzenia, wirtualną rzeczywistość, aplikacje mobilne, modele 3D, infografiki itp. Zaprezentujemy rolę zastosowania cyfrowych zasobów w rozwijaniu umiejętności poznawczych i cyfrowych uczniów. 

szkolenie

Obsługa drukarki 3D

WD3D-19 Obsługa drukarki 3D P 1-3 4-6 7-8 PP

3 godz. stacjonarnych

WD3D-19 Obsługa drukarki 3D WD3D-19

Podczas spotkania zapoznamy się z obsługą drukarki 3D: nauczymy się ją kalibrować, wymieniać filament oraz uruchamiać proces wydruku. Zdobyta wiedza i umiejętności bezapelacyjnie przydadzą się podczas prowadzenia w szkołach zajęć związanych z programem Laboratoria Przyszłości.