Po lewej stronie znajduje się kilkoro dzieci 7-9 letnich siedzących na podłodze. Grupa zajmuje się programowaniem robota. Dwie dziewczynki korzystają z laptopów. Baner po prawej stronie zawiera tekst: 'Nadajemy nową wartość uczeniu się i nauczaniu'

Sieci współpracy

Wyświetlone 1-2 z 2 rekordów.

Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli WDŻ

SWDZ-1 Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli WDŻ P 1-3 4-6 7-8 PP

8 godz. stacjonarnych + 10 godz. online
08.11.2023 - 10.05.2024

SWDZ-1 Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli WDŻ

W naszej sieci będziemy się dzielić dobrymi praktykami i pomożemy zrozumieć, jak kreatywnie prowadzić zajęcia WDŻ, które mają na celu przygotowanie uczniów do podejmowania życiowych decyzji i odpowiedzialnego wypełniania ról rodzinnych. Poznamy oprogramowanie wspierające pracę nauczyciela. Pokażemy jak gromadzić materiały potrzebne do prowadzenia zajęć, gdzie wyszukiwać ciekawe treści w internecie, jak edytować materiały multimedialne na potrzeby lekcji oraz wykorzystać serwisy Web 2.0.

Twoje dane – Twoja sprawa

WSDO-5 Twoje dane – Twoja sprawa P 1-3 4-6 7-8 PP

40 godz. online
09.11.2023 - 30.05.2024

WSDO-5 Twoje dane – Twoja sprawa

Myśląc nowoczesna szkoła, często myślimy nowe technologie. Nie możemy zapomnieć, że z pojęciem nowe technologie ścisłe łączy się zagadnienie edukacji i bezpieczeństwa danych. Sieć współpracy jest okazją, by poznać przykłady dobrych praktyk. Pokażemy jak ciekawie prezentować zagadnienia związane z bezpieczeństwem podczas zajęć z uczniami. Oferujemy też konsultacje w OEIIZK w ramach programu UODO Twoje dane Twoja sprawa.