Po lewej stronie znajduje się kilkoro dzieci 7-9 letnich siedzących na podłodze. Grupa zajmuje się programowaniem robota. Dwie dziewczynki korzystają z laptopów. Baner po prawej stronie zawiera tekst: 'Nadajemy nową wartość uczeniu się i nauczaniu'

konferencja

Różne oblicza sztucznej inteligencji

KMAI-1 Różne oblicza sztucznej inteligencji P 1-3 4-6 7-8 PP

4 godz. online

Prowadzący: mgr Jarosław Biszczuk
mgr Agnieszka Borowiecka
mgr inż. Wanda Jochemczyk
dr Katarzyna Olędzka
mgr inż. Agnieszka Samulska
mgr inż. Dariusz Fabicki
KMAI-1 Różne oblicza sztucznej inteligencji KMAI-1

Przewidujemy zaświadczenia o udziale w konferencji (samodzielny wydruk) dla zapisanych osób po potwierdzeniu obecności w trakcie konferencji. Dlatego prosimy o zakładanie konta, gdyż tylko takie osoby będą mogły pobrać zaświadczenie.

Konferencja metodyczna online dla nauczycieli informatyki szkół podstawowych i ponadpodstawowych poświęcona różnym obliczom sztucznej inteligencji. Matt Harasymczuk opowie, jak wykorzystać uczenie maszynowe w bazach kosmicznych. Następnie pokażemy kilka programów korzystających z algorytmów sztucznej inteligencji, które można zrealizować na zajęciach z uczniami. Nie zabraknie też pokazu dotyczącego systemów eksperckich.

Cześć wykładowa będzie transmitowana za pośrednictwem serwisu youtube.com, a warsztaty będą prowadzone za pomocą komunikatora. Szczegółowa informacja zostanie wysłana do zapisanych osób. Liczba miejsc na warsztaty ograniczona.

Zapisy na warsztaty:
Grupa 1

Zajęcia stacjonarne

LP. Termin Miejsce
1 11.02.2021 (czwartek)
w godz. 14:00 - 17:15
Spotkanie online w czasie rzeczywistym

Cennik