Nadajemy nową wartość uczeniu się i nauczaniu - baner z dziećmi pracującymi przy laptopach

Konkurs matematyczno-informatyczny InstaLogik

Zapraszamy na szkolenia

Co prawda nie zostało wiele czasu do wakacji, ale warto wykorzystać ten czas na zdobycie nowej wiedzy I doświadczeń. Za kilka dni przedstawimy wakacyjną ofertę, a dzisiaj zachęcamy do szkoleń czerwcowych.

Informacje i zapisy  https://pos.oeiizk.waw.pl

Zapraszamy na webinarium wprowadzające do konkursu InstaLogik

Zapraszamy nauczycieli oraz rodziców uczniów klas 4-8 szkół podstawowych do udziału w bezpłatnym webinarium informacyjnym na temat  III edycji konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik, organizowanego przez InstaKod we współpracy z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką oraz tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

W drugiej edycji konkursu udział wzięło 3 500 uczniów z 600 szkół w całym kraju. Dla większości z nich było to jedno z pierwszych doświadczeń z programowaniem, zadaniami typu olimpijskiego i pojęciem poprawności programu. Celem konkursu jest przygotowanie uczniów do udziału w konkursach przedmiotowych takich jak LOGIA czy Olimpiada Informatyczna Juniorów.

Odpowiemy m.in. na pytania takie jak:

Udział w webinarium nie wymaga wiedzy wstępnej dotyczącej programowania ani konkursu InstaLogik.

Wydarzenie odbędzie się w środę 9 czerwca 2021 o godzinie 18:00.

Zapraszamy do rejestracji na stronie wydarzenia:
https://instalogik.pl/?page=custom&content=webinar_zaproszenie_instalogik