Nadajemy nową wartość uczeniu się i nauczaniu - baner z dziećmi pracującymi przy laptopach

Konferencje, nowa edycja szkoleń Warszawa programuje!

„Nowe technologie – nowy wymiar edukacji”,

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego zapraszają dyrektorów i nauczycieli różnych przedmiotów oraz różnych typów szkół na konferencję „Nowe technologie – nowy wymiar edukacji”, która odbędzie się 6 marca 2020 roku w Siedlcach w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach przy ul. Asłanowicza 2.

Głównym celem konferencji jest promowanie w szkołach Mazowsza nauczania i uczenia się wykorzystującego możliwości jakie niesie ze sobą użycie nowych technologii w edukacji.

Więcej informacji: : https://www.oeiizk.waw.pl/oferta/konferencje/konferencja-nowe-technologie-nowy-wymiar-edukacji-delegatury/

Zapisy: https://pos.oeiizk.waw.pl/training/view?code=WNOW-1

Planowane są również konferencje: w Ciechanowie (11 marca), w Ostrołęce (19 marca), w Płocku (24 marca) i w Radomiu (1 kwietnia).

 

Konferencja dla nauczycieli informatyki Gry i zabawy logiczne 

Zapraszamy nauczycieli informatyki szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W części wykładowej zaprezentujemy: algorytmy ukryte w grach, metody kształcenia młodych informatyków oraz pomysły na gamifikację zajęć wspartą TIK. W części warsztatowej będzie okazja do poznania różnych propozycji zajęć dla uczniów oraz do zapoznania się z ofertą podręczników do informatyki.

Więcej informacji: https://www.oeiizk.waw.pl/oferta/konferencje/konferencja-metodyczna-gry-i-zabawy-logiczne

Zapisy: https://pos.oeiizk.waw.pl/training/view?code=KMIN-1

 

Nowa edycja szkoleń Warszawa programuje!

Zapraszamy nauczycieli szkół warszawskich na szkolenia organizowane wspólnie z WCIESem:

Więcej informacji: https://wp.oeiizk.waw.pl/

Zapisy na stronie WCIESu https://kursy.wcies.edu.pl/pl/Szkolenia-w-zakresie-technologii-informacyjnej-i-komunikacyjnej