Nadajemy nową wartość uczeniu się i nauczaniu - baner z dziećmi pracującymi przy laptopach

Lekcja:Enter_konferencja

Szanowni Państwo,

otwieramy kolejną edycję grantu TIK TO MY w ramach projektu „Lekcja:Enter” - zapraszamy na konferencję rozpoczynającą skierowaną do dyrektorów i nauczycieli różnych typów szkół i poziomów edukacyjnych, przedstawicieli organów prowadzących szkoły oraz administracji lokalnej z terenu Mazowsza.

We wtorek, 28 września 2021 roku zapraszamy na bezpłatne spotkanie online pod tytułem Aktywizujące narzędzia cyfrowe w praktyce szkolnej – grant TIK TO MY w projekcie „Lekcja:Enter”.  Konferencja dostępna dla nauczycieli z całej Polski (niestety, na szkolenia w ramach grantu TIK TO MY mogą zapisać się tylko nauczyciele województwa mazowieckiego). 

Transmisja na żywo godzina 13.00 na kanale OEIiZK w serwisie Youtube. 

Po konferencji będzie dostęp do nagrania.

Czas trwania: ok. 3 godzin  

Tematyka konferencji: 

Informacje o grancie TIK TO MY w projekcie „Lekcja:Enter” – dlaczego warto do niego dołączyć? Czym się wyróżniamy?  

Wypowiedzi ekspertów – trenerów projektu, które mogą stanowić inspiracje dla każdego, kto wykorzystuje nowe technologie w edukacji, przedstawiające praktyczne wskazówki i konkretne przykłady na wykorzystanie TIK w szkole. 

Refleksje uczestników projektu, na dowód na to, że wzięcie udziału w szkoleniach w ramach grantu przynosi wymierne zyski nauczycielom, uczniom i szkole. 

Program na stronie: https://tiktomy.oeiizk.edu.pl/konferencje

Zapisy: https://pos.oeiizk.waw.pl/training/view?code=WEN1-1