Nadajemy nową wartość uczeniu się i nauczaniu - baner z dziećmi pracującymi przy laptopach

konferencja TIK to MY – wsparcie szkół w Projekcie „Lekcja: Enter"

Szanowni Państwo,

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie (OEIiZK) we współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli (MSCDN)  zapraszają dyrektorów i nauczycieli różnych przedmiotów i typów szkół, przedstawicieli organów prowadzących szkoły oraz przedstawicieli administracji lokalnej z terenu Mazowsza na kolejną konferencję online TIK to MY – wsparcie szkół w Projekcie „Lekcja: Enter”.

Podczas konferencji zostaną przedstawione możliwości i korzyści jakie przynosi nauczycielom wykorzystanie narzędzi cyfrowych i aktywnych metod nauczania w praktyce szkolnej oraz jak wzięcie udziału w grancie TIK TO MY realizowanym w ramach Projektu „Lekcja: Enter” ułatwi szkołom wpieranie nauczycieli w tym zakresie. W czasie spotkania będzie można dowiedzieć się, w jaki sposób dołączyć do projektu i jak wygląda wsparcie nauczycieli w jego ramach.

Termin 2 marca 2021 roku, rozpoczęcie godzina 11:00

Ramowy program konferencji:

11:00 –  Otwarcie konferencji przez Dyrektora OEIiZK oraz Dyrektora MSCDN

11:20 – 14:00:

Ze względów organizacyjnych należy zgłosić swój udział w konferencji poprzez formularz umieszczony na Platformie Obsługi Szkoleń Ośrodka (OEIiZK).

Link do zapisów: Platformy Obsługi Szkoleń.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy