Nadajemy nową wartość uczeniu się i nauczaniu - baner z dziećmi pracującymi przy laptopach

Szkolenia dla nauczycieli informatyki szkół podstawowych

Szanowni Państwo,

 

Na platformie szkolenia.oeiizk.edu.pl jest nowe szkolenie demo Python – wprowadzenie do grafiki żółwia. Zachęcamy wszystkich nauczycieli zainteresowanych językiem Python i grafiką żółwia do zapisania się i pracy z materiałami interaktywnymi oraz quizami.

https://szkolenia.oeiizk.edu.pl/enrol/index.php?id=313

Nauczycieli szkół podstawowych miasta stołecznego Warszawy zapraszamy na szkolenie Warszawa programuje! Algorytmika (klasy 5-7), które obejmuje 15 godz. stacjonarnych + 15 godz. online. Kolejna grupa zaczyna 5 listopada w OEIiZK, ulica Raszyńska 8/10.Na zajęciach poruszymy zagadnienia związane z wprowadzaniem podstawowych algorytmów na poziomie szkoły podstawowej oraz zaimplementujemy je w Scratchu.

Zapisy na stronie WCIES https://kursy.wcies.edu.pl/pl/Szkolenia-w-zakresie-technologii-informacyjnej-i-komunikacyjnej

Nauczycieli szkoły podstawowej zapraszamy do udziału w sieci współpracy Przygody ze Scratchem.  Każde kolejne spotkanie poświęcimy innej tematyce. Między innymi będziemy dzielić się pomysłami na ciekawe lekcje, wymieniać się doświadczeniami, rozwiązywać problemy, tworzyć ciekawe projekty o różnym stopniu trudności łączące edukację informatyczną, matematyczną, polonistyczną i inne.

Pierwsze spotkanie z tematem przewodnim Zabawy z liczbami już 5 listopada. Zachęcamy do zapisów: https://pos.oeiizk.waw.pl/training/view?code=PSSRa-1

 

Zapraszamy